maikkarin kanavapaketti

irtisanottu

vuoden alusta, eikä yhtään kaduta. Sen verran turhia ohjelmia sekä niiden uusintoja tuosta nipusta tulee ettei vois vähempää kiinnostaa.

3

505

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sarjalta

      Sarja on ainakin ihan mukavasti näyttänyt vanhoja sarjoja, joita minä ja muutkin ovat toivoneet uusintoina. Esim. tänään alkaa Shogun.

    • djdjjgjkfm

      Taisi olla vuoden päivät plustv-paketti. Jo alkoi kyllästyttämään joka kanavalta tulevat poliisirealityt. Elokuvatarjonta surkeaa. Fakta ehkä pahin pettymys, sillä dokumentit vanhoja, ja pääosin amerikkalaista sosiaalipornoa. Ei harmita yhtään, että peruutin plustv-paketin, kertaakaan ei ole ikävä tullut yli puolen vuoden aikana!

    • takia minäkin

      sen aikoinaan tilasin.Nyt se on mennyt ihan perseelleen.Kaiken maailman synnytys-pelastus-rikostutkintaa yliluonnollisin keinoin. ÖÖÖÖÖÖÖÖÖ mitä sontaa.Vaihdoin ttv:ssä xxl ja maikkarin paketin elisa L :ään.Ja jumalauts kun pukkaa urheilua joka tuutista.Öh,vitsit vähenee.En ymmärrä miten saavat paketteja myydyksi,kun yhdessä kanavapaketissa on n.5 katseltavaa kanavaa ja muut pelkkää sontaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7076
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7043
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      106
      6143
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      60
      5163
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5088
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4575
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3447
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3370
    Aihe