pakko tietää

miten mä tarjoan leopardigekoille kaikki toukat ku luulis et ne karkaa sieltä
2215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ruokakupista, jonka on syytä olla sen verran syvä, etteivät heti karkaa. Taikka sitten atuloilla (=pyöreäkärkisillä pinseteillä).

Äänestä
  • itse pistän madon kävelemään liskon lähettyville
    niin että lisko näkee sen ja syö jos ei syö otan
    se pois helppoa kuin mikä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


leopardigekko kirjoitti:

miten mä tarjoan leopardigekoille kaikki toukat ku luulis et ne karkaa sieltä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu