Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

POOOJJAAAAT.

Haude. Jatkuuko massin täyttyminen. Voi kiinnostaa !
4131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja tunge se anaaliis

Äänestä
  • Yrittäisit sinäkin toden teolla saada ajan sinne
    oman alakoulusi terveydenhoitajalle, niin helpottaisit elämääsi. On se varmaan vaikeaa olla koulukiusattu, kun ysiluokkalaiset ei viekkään Egun pitkävetolappua kioskille, vaan pitävät itse sen.

    Äänestä

Siis niiiku tajuks et mist niiku puhut.

Äänestä
  • Etsi massi Googlelta, jos et sitä tiedä, tai kysy stadilaiselta faijaltasi sitä ensi juhannuksena, kun teidän perhe lähtee taas juhannuksenviettoon kotipuoleen Savoon!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vikinä kity. kirjoitti:

Haude. Jatkuuko massin täyttyminen. Voi kiinnostaa !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu