Iso ja väljä pillu on parempi

Väljää etsivä mies

Tämä on sinulle nainen jolla on väljä pillu. Siis sellainen jolle kalu ei oikein tunnu riittävän. Olet ehkä ollut joskus häpeissäsikin sen koosta. Tai ehkä sinua jopa kiihottaa tunne siitä että pillusi on todella iso. Joka tapauksessa olet juuri nainen jota etsin. Pidän siis isosta ja väljästä. Tykkään naida sitä, tarvittaessa käyttää sormia ta koko kättäkin kalun kera jotta saan sen täyteen. Kaluni on kookas ja tykkään tuikata sen todella isoon pesään. Siis sellaiseen ettei kalu oikein edes reunoja tunne. Tykkään myös fistata ja käyttää isoja leluja ja esineitä tyydyttääkseni isopilluisen naiseni jolle isokaan kaluni ei välttämättä riitä. Tätä voisi kutsua kai jonkinlaiseksi fetissiksi. Joka tapauksessa se antaa tilaisuuden juuri sinulle ihanan väljä nainen :)

Siis, kuka minä olen?
Olen 35v menestynyt ja komea mies.

Sinun iälläsi ja ulkonäölläsi ei minulle ole merkitystä jos omaat muuten tuollaisen himoitsemani ison ja väljän.

mailaa
[email protected]

5

1420

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • irkku_69

      Mulla kai aika väljä, tosin mulla on kokemusta vain yhdestä miehestä. Hänen kalunsa ei ainakaan tuntunut missään ja olinkin aika pettynyt. Kuinka paksu (ympärysmitta)/pitkä kalu sulla on?

      • Väljää etsivä mies

        "Se" on 20 cm pitkä ja 15cm ympäri


    • Anonyymi

      hienoa

    • Anonyymi

      Väljä märkä lotiseva pillu on mieleeni. Vielä isot häpyhuulet, niin on täydellinen paketti!

    • Anonyymi

      Olen samaa mieltä.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      3018
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      61
      2841
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      46
      2381
    4. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      42
      2371
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      2137
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      55
      2035
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1005
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      115
      946
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      909
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      38
      884
    Aihe