yksi rumimmista

Ja yleensäkki julkisuudessa on tämä RISTO KASKILAHTI
hirviän ympeän oloinen ja huonohko esiintymään.huom.tämä on vain 1 näkemys muiden seassa.eikä saa ottaa hernettä nenään.
6915
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei kuule, kuule. Se ei ole MITÄÄN verrattuna Tommi Korpelaan joka on kuin mikäkin haudan hirmu.

Äänestä
  • Eivät kaikki voi olla yhtä täydellisiä kuten te!

    Äänestä

  • Kaunis ja rohkea kirjoitti:

    Eivät kaikki voi olla yhtä täydellisiä kuten te!

    Ei miehen tarvitse olla kaunis vaan riittää kun on komea. Ja niinhön nuo molemmat miehet ovatkin. Sitä jotain on molemmissa miehissä roppakaupalla, ottaisin molemmat jos saisin.

    Äänestä

vasta ruma on ! Jos se on hirveen näköinen TV.ssä niin näkisittepä sen livenä. Tosi ruma ja ihan transun näkönen ja naurettava kun se hoipertelee korkkareissaan oksettavan ukkonsa kanssa

Äänestä
  • on aivan upea ja mitä ihmeen vikaa Kaskilahdessa on, tavallinen hemmo joka on muuten aika hauska lavalla.

    Äänestä

  • Joku Tommi Korpela kirjoitti:

    on aivan upea ja mitä ihmeen vikaa Kaskilahdessa on, tavallinen hemmo joka on muuten aika hauska lavalla.

    on hot. Näyttää mieheltä, eikä miltään neidiltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TV-kasvoista kirjoitti:

Ja yleensäkki julkisuudessa on tämä RISTO KASKILAHTI
hirviän ympeän oloinen ja huonohko esiintymään.huom.tämä on vain 1 näkemys muiden seassa.eikä saa ottaa hernettä nenään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu