pitää naista ihan satavarmana. ettei ikinä kyllästys herraan kukaan??mulle alkaa piisaa just. olen pyytäny anonu rukoillu ettei menis enää kun vauva voi syntyy,ne ihan ku uhallaan mentävä kavereiekans.ei jumalauta..miten voi olla noin lapsellisia aikuiset ukot?minen omia kavereitani viitti ees rienata,ei niit kiinnosta maha pystys olevan jutut,kivoja kamuja..heh.joten istun yksin.aina yksin.kaiket illat ja ootan kunnes ukko ylijumala suostuu saapumaan ..kuorsaamaan samaan sänkyyn,haisemaan kaljalle ja muuten vaan vittuiemaan aamusta alkaen. kohta jos ei ala vauva täl ressil syntyy ni jo on kumma.rv 40 0 menossa..
onko se miehille
noin helvetin helppoa??
5647
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Itse olin aivan samassa tilanteessa vähän aikaa sitten. viikkoja taisi olla jotain 26. Mies lähti kavereidensa kanssa ja oli tapansa mukaan monta päivää poissa. Pakkasin kassin ja lähdin vanhempieni luokse muutamaksi päiväksi. Kyllä sillon aneltiin kotia takasin. Ei ole sen jälkeen lähtenyt..
lähtee..ihan vaikka kaverille pariks pv,mut en voi.mulla hevonen ja kolme koiraa. vittu et keittää.anteeksi. se tietää etten pääs minnee!!! sukulaiset asuu kaikki 200km päässä.
itku tulee..valvon ja ootan ja ootan ja valvon..
Ja kuitenkin halusit nimenomaan hänen kanssaan lapsen?
Ainakin vähän vaikea uskoa, että käytös olisi muuttunut tuollaiseksi vasta raskauden myötä.
On se sitten erikoista, että näitä lapsia saadaan näille keskenkasvuisille baareissalaukkaajille. Itsepähän olette "miehenne" valinneet. Ehkäisykin on keksitty.
Esikoista odoteltiin, LA (1.9) ja isin 30v (4.9) syndet aivan vieretysten, no vauvahan ei laskettuna aikana syntynyt, ja isi polo pohti, että näinkö tohtii edes lähteä viettämään synttäreitään painotti monta kertaa että soita HETI jos jotain tulee..
Mä en kyllä edes stressannut tuollaisia asioita, liekö minussa joku vika?
No niin ehti isi viettää railakkaat synttärit ja potea krapulansakin, vauva syntyi "vasta" 6.9.
Voimia Sinulle.