mistä päin nettiä voi kopsata gta3

mistä päin nettiä voi kopsata gta3
8789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

DC

Äänestä
  • mistä DC :san saa???????

    Äänestä

Kazaa on kyllä paras vaihtoehto, paitsi että siitä tulee vähän turhan paljon spy-warea. Itse ainakin käytän dc :saa

Äänestä
  • laitonta

    Äänestä

  • CIA kirjoitti:

    laitonta

    Enhän MINÄ sitä siis käytä, mutta veljeni on ihan hulluna siihen.

    Äänestä

Muuten hyvä mutta tollanen on LAITONTA!!!

Äänestä
  • hei aivan sama onko se laitonta vai ei

    Äänestä

  • seth kirjoitti:

    hei aivan sama onko se laitonta vai ei

    latailee sitten omalla vastuullaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


junnu kirjoitti:

mistä päin nettiä voi kopsata gta3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu