Hei,
Haluaisimme lähteä Helsingistä Egyptiin 1.2, ja nimenomaan tuolloin koska muut ajat eivät meille käy, ja koska haluamme lämpöisen ja halvan matkan.. En kuitenkaan löytänyt minkään matkatoimiston sivuilta ett heillä tehtäisiin 1.2 matkoja Egyptiin. Mistä voisin selvittää, lähteekö Helsingistä ylipäänsä tuolloin lentoja sinne ja mikä matkatoimisto niitä tekee?
Millä
2
1253
Vastaukset
- halpoja matkoja
ainakin 3.2 olis lähtö. itse olen lähdössä 6.2, ja oli todella halpa matka, vaikka varattu jo pari vko sitten. Oletko katsonut baltic air riikasta? järjestää myös pakettimatkoja egyptiin. Jos asutte tampereen lähistöllä, niin siitä vaan halvalla lennolla sinne ja sit siitä eteenpäi.
- egyptiin
Kukaan tuskin tietää ulkoa, mikä olisi lähdössä juuri tuona päivänä.
Katsoitko kaikki matkatoimistot? Käy esim. osoitteessa http://tehostajat.com jossa on lista suomessa toimivista nettimatkatoimistoista.
Jos ei löydy niin voithan paketoida itselle sopivan matkan. Lentoja varmasti lähtee, vaikka voit joutua kulkemaan Baltian tai keski-euroopan kautta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2595803- 1992849
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss612350Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa221871- 681653
- 1381405
Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1091367Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1691364- 901284
Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1111253