Anitra ahtola

Onpas kauniit kädet Ex- missillä :/

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1631575
5819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ettei kuvassa vaan oo kyseeessä Kebab baarin Hasan tsansuna,......

Äänestä

kenen kaa anitra pyöräytti ne lapset??? en jaksa muistaa?

Äänestä
  • yhden ainakin assi koiviston entisen miehen kans - muistaakseni.

    Äänestä

  • mukaan kirjoitti:

    yhden ainakin assi koiviston entisen miehen kans - muistaakseni.

    siis jari komulaisen

    Äänestä

  • mukaan kirjoitti:

    siis jari komulaisen

    Oo siitä kuuluisa, kun se on ex-presidentin tyttären ex-miehen ex-vaimo?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


OHOHOH___ kirjoitti:

Onpas kauniit kädet Ex- missillä :/

http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1631575

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu