Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

delfiini sauvassa...

Niin minä vain noista kuvista onkos siinä jotain ihmeen nystyjä?? Onko se kova vaikos pehmeä. Onkos jollain pahaa sanottavaa. meinasin että jos vaimolle laittais.
11194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Delfiini on kiva lelu. Se nystyrä ei ole kovin kova, mutta ei löysäkään. Se tungetaan naisen perseeseen jne. Kannattaa ostaa, maksaakin vain 30€ tai jotain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pete kirjoitti:

Niin minä vain noista kuvista onkos siinä jotain ihmeen nystyjä?? Onko se kova vaikos pehmeä. Onkos jollain pahaa sanottavaa. meinasin että jos vaimolle laittais.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu