Suomalaisilla liian pieni pippeli. Nyt kun etelässä pääsi kunnon patukan makuun, ei mieheni 20cm:llä pippelillä tee yhtikäs mitään. Ilmankos tummat miehet kiinnostaa suomalaista naista. Sain tuossa aiemmin nimittelyjä, koska annoin lomareissulla, mutta en rahasta. Se sessio oli sen arvoista, ja kuuluu lomaan. Vieläkin värisyttää, kun otin kahta tummaa kerralla, ja oli paikatkin sen tuntuiset, että olin saanut kunnolla. Ja en tosiaan ollut ainoa ulkomaalainen, joka otti hotellihuoneissansa myös "loman kannalta" :-D
Sain kunnon patukkaa
Ulla
42576
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hauska iltasatu... hooooohh hoijaaaa, jatka sinä kuitenkin vain niiden patukoiden ostokokeiluja sieltä R-kioskilta ja jätä päiväunet kirjoittamatta, tai tee ainakin mielenkiintoisempia kertomuksia.
KUI SÄ SAATANAN HUORA KEHTAAT?
ja sitten kello näytti 6:30, ja piti lähteä töihin hyvin mielikuvituksellisen yön jälkeen. hah hah haaaaaaaa
Niin sitä pitää nauttia! Geeniperimämme kaipaa uutta verta. Toivottovasti ruiskivat sisään eikä naamalle.
Valitettavasti tunnen aika hyvin suomalaiset naiset ja Ulla.. sinun kaltaisia ei ole olemassa, joten lopeta jo poika se Ullana esiintyminen.