kytkin hässäkkä

Hei saabbi immeiset!
Tietääköhän kukaan mistä alkaisi hakea syytä?
kytkin ongelmaan ,kun kytkinkopan kylki on märkä
ja poljin painuu pohjaan ilman minkäälaista vastusta. Ennen hajoamista poljinta painaessa kuului rutinaa ja löysättäessä poljin ylös luisti kytkin pahasti? auto on saab 900 2,1 16 -92 helppiä kaivataan..
3276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sivuilta löydät etsi-toiminnolla valmiiksi kirjoitun vastauksen.Neuvojia löytyy myös ihan varmasti mikäli jokin asia ei täysin selviä.

Äänestä

että luultavasti työsylinterin tiivisteet on vanhuuttaan loppuneet.Siihen viittaisi nuo kertomasi asiat.

Äänestä
  • pelkästään tiivisteistä vaikka eräät varaosakauppiaat alkaa selittelemään koko työsylinterin vaihtoa.Sitä ei kannata uskoa,koska se ei kulu muusta kuin tiivisteistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sabamies kirjoitti:

Hei saabbi immeiset!
Tietääköhän kukaan mistä alkaisi hakea syytä?
kytkin ongelmaan ,kun kytkinkopan kylki on märkä
ja poljin painuu pohjaan ilman minkäälaista vastusta. Ennen hajoamista poljinta painaessa kuului rutinaa ja löysättäessä poljin ylös luisti kytkin pahasti? auto on saab 900 2,1 16 -92 helppiä kaivataan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu