Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kiinnostaako terveystarkastukset?

Joku muu kiinnostunut terveystarkastuksista? Viestiä maililla...
61473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mua kiihottaa ihan sairaasti lääkärileikki. Mies lääkärinä ja minä potilaana.

Äänestä
  • Olisit mies lekurina ja minä mies potilaana. Oireena olisi oudot supistukset peräsuolessa ja sinä rupeaisit tutkimaan sitä
    [email protected]

    Äänestä

  • Mihin osoitteeseen voin lähettää mailia?

    Äänestä

lekurileikit kiinnostaa. nainen potilaana ja kokovartalotarkatus.

Äänestä

Hei! Kiinnostaa kovasti kuulla enemmän teidän leikeistänne. Miten niitä leikitte?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VB lääkäri kirjoitti:

Joku muu kiinnostunut terveystarkastuksista? Viestiä maililla...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu