Sellanen ongelma on vaivannut koko ikäni, ettei orgasmissa tule yhtään siemennestettä. Ikää nytte 18v, muuten kehitys mennyt ihan normaalisti.
Lääkärissä käyty moneen kertaan ja kaiken maailman tutkimuksia tehty mm. eturauhasesta, virtsasta, verestä hormoni arvot yms, mutta lääkäri sanoi kaiken olevan kokeiden mukaan täydellisessä kunnossa....
Tänään päätin tunnustella eturauhasta peräsuolen kautta, masturboin ja painoin eturauhasen aluetta sormella ja johan lensi kunnon lasti. Ainakin tiedän että isäksi tuleminen mahdollista.
Vaan mistä helevetistä tää vois johtua?
Kuiva Orgasmi
14
3240
Vastaukset
- selvästi siitä
että olet tuhkamuna. tai ei sekään voi pitää paikkansa ku lastin saa tavalla tai toisella lentämään, mut tuhkamunan alkeet on jo.. Tsemppiä!
- uitfyiljuö-l
Mahdollista että kuvaamasi ilmiö voisi esiintyä itselläsi korvien välissä, vai mistä mahtaa johtua tämä vähemmän älykäs kirjoituksesi.
- sulla
uitfyiljuö-l kirjoitti:
Mahdollista että kuvaamasi ilmiö voisi esiintyä itselläsi korvien välissä, vai mistä mahtaa johtua tämä vähemmän älykäs kirjoituksesi.
nämä vehkeet korvien välissä???
- vikaa
sulla kirjoitti:
nämä vehkeet korvien välissä???
vastauksessa muka oli?? En ymmärrä sit alkuunkaan...
- nainennn
Vastaan jotain vaikken mitään tiedäkään. :) Ehkä noita edellisiä vastauksia ei kannata kovin suurella painoarvolla tarkastella, kaikille ei empatiakykyä vain ole suotu. Siihen verrattuna ongelmasi on suhteellisen pieni.
Voit siis saada orgasmin, vaikkakin kuivana ja isättömyydestäkään ei tarvitse huolehtia. Lääkärin mukaan kaikki on ok, ainoastaan tuo "lastin lentäminen" puuttuu. Ei näin naisnäkökulmasta kuulosta kovin pahalta.. :)
En tosiaan osaa auttaa, mutta sen voin sanoa, että voit elää täysin normi elämää siitä huolimatta. Ehkä "ongelmasta" tietysti kannattaa kertoa tytöille, joiden kanssa olet, mutta ei siinä ole sen kummempaa. En edes tiedä painitko tällaisten asioiden kansa, mutta halusinpa vain sanoa.
Toivotaan, että vaiva menee itsestään ohi ajan kanssa, kun kerran mitään fyysistä estettä sille ei ole. Tsemppiä!- Anonyymi
Hei moi. Minulla on myös sama vaiva, tosin tehdas on alas-ajossa kun ikääkin pian 80 v.. Mutta ei tuo sukkula vielä syrjään jouda.
- tyktrdkj
Voi olla että se menee virtsarakkoon. Tietty lihas yleensä estää sen, mutta joillakin se ei toimi kunnolla.
Eivätkö ne lääkärit tutkineet sitä tuolta kannalta.- penttipantti
kyllä sitäkin testattiin, eli masturboin ensin ja sitte kusin purkkiin, ja kusesta ei löytynyt siemennestettä.. joo eihä tää sinäänsä haittaa mitään naisten kanssa ku puuhailen mutta sitä mietin että sitte myöhemmin jos lapsiaki haluis..
.. lol vaimolle joskus kolmekymppisenä:"tungehhan sormee mulle perseeseen samalla nii saadaan se lapsi" ..joo huumorilla elämä luistaa :D
- Endox
Olitko lääkärisi urologi? Jos ei ollut, niin varaa aika urologille.
- penttipantti
oli kyllä urologi, ja kävin vielä radiologisessa tutkimuksessa
- ongelmaa?
..Oliskohan nyt vaan niin,(päätellen siitä kun noin nuori olet), että evoluutiohan se muokkaa ihmiskuntaa pikkuhiljaa sen itsensä valitsemiin suuntiin.
Homoeroottisen käyttäytymisen jatkuva lisääntyminen on näemmä saanut aikaan fysikaalisiakin muutoksia ihmisen kehityksessä..
Kun lääkärit,urologit ovat sinut terveeksi todenneet..pitää sinun vain opetella tuntemaan oma kehosi ja elää sen mukaan.. vaikka sormi siellä! - maria12345
Hei,
nuorena neitona olisin innoissani miehen kuivasta orgasmista. EN pidä yhtään siitä, että mies tulee sisälleni ja sperma jää kirvelemään kamalasti.
Tsemppiä vain.- Susjokuvika
Sperma ei muuten kirvele, menehän tyttö lääkäriin!
- peepeelle
sama kysymys tuolla lue jos kiinnostaa
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=1500000000000102&posting=22000000040724597
Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen874977Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1774358Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1664264Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik893465Mercedes-Benzille riitti Suomen äärioikeistohallitus
Tästä jo pari vuotta sitten varoiteltiin, että kaikki ulkomaalaiset investoijat poistuvat fasistipersujen myötä tukemast163194Sebu Tynkkynen vaatii Ulkopoliittisen instituutin rahoituksen leikkaamista
kun UPI:n tutkija kritisoi Tynkkystä, Mikä Trump tuo Tynkkynen oikein luulee olevansa? https://www.iltalehti.fi/politi142922Keskisarja kiihotti persuja kansanryhmää vastaan
Rikoksen vakavuutta lisää se, että Keskisarja toimii eduskuntapuolueen puheenjohtajana, jonka puheilla on enemmän painoa312897Kolmepäiväinen työviikko on kulman takana
Zoomin toimitusjohtajan mukaan tekoäly alkaa olla monissa työtehtävissä niin tehokas, että ihmiset voivat pudottaa työpä22776Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle
✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL542658Nuoret pois politiikasta!
Näillä 30-kymppisillä ei ole juuri mitään elämänkokemusta. Ja tällaiset raakileet saavat huseerata ja pilata Suomen!291854