ei hyvä

testit

Minulle selibatti ei sovi koska sitten tapahtuu niin harmillinen asia kuin yöllinen siemen syösy vasten tahtoa.siksi on hyvä pitää kivekset puolityhjänä koko ajan.Paikat pysyy puhtaana!!!!

2

619

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hanna-69

      Mulla on tosi vittumainen ukko, joka titää kaikesta kaiken. En anna sille sen takia ja joudun siksi olemaan selibaatissa, vaikka se on tosi vaikeaa.

      • Ei asiantuntija

        Olen samallaisessa tilanteessa, mut olen mies ja vaimo sellainen pihtaaja. Hän tuumaa et kyllä mä tiedän mitä se on et sua vain haluttaa, mut rakastelussa aina tulee uusia juttuja mun milestä ja siks se on jännää ja aina ainut laatuista,.. tätä on jatkunut ainakin 3 vuotta. Mut mun mielestä aina rakastelussa tulee uusia asioita, sillee ku saa tuntee oikein syvällisiä väreitä, kun saa oikein nautinnollisesti toisen mukaan lemmen leikkeihin ja sitä voi kestää tosipitkän aikaan. Muuan vuosi sitten kun kaikki oli ok niin sessiot kesti helpolla lakanoissa 3-5 tuntiin. mut ny sitten on jarrut päällä,.. tsemppiä sulleki. jaksellaan.


    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      87
      11833
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      98
      8966
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      100
      4829
    4. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      36
      4105
    5. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      100
      4064
    6. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      6
      3896
    7. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      11
      3689
    8. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      26
      3519
    9. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      0
      3420
    10. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      43
      3299
    Aihe