Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

moi naiset!

Kysyisin että kuinka moni nainen ottaa mieheltä suihin sen jälkeen kun kalu on käynyt jo pillussa tai perseessäsi?Hyyi..mieheni yritti että ottaisin suihin kun oltiin pantu hetki,oon ennen pystyny ottaa suihin kun kalu on käynyt vaan pillussa mut nykyään en pysty ottaa sitä suuhun jos se on sielä jo ollut.Ei oikein kiihota ajatuskaa enää :P Ja poikakaverikaan ei haluu pussata mua jos kalu on ollut mun suussa :P
4762
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en haluaisi myöskään alapääjuttuja mun suuhun.

Äänestä
  • En ymmärrä.. Nuolette varmaan sormianne samalla kun runkkaatte? Oma pilluhan sen on..

    Äänestä

Itse naisena nuolen munaa, vaikka se olisi juuri tullut pimpsastani, en näe siinä mitään ällötystä. Peräreiässä ollutta kalua en suuhuni huoli. Kun mies on nuollut puimspaa, voin heti sen jälkeen suudella ja se on suorastaan kiihottavaa maistaa oma maku.

Äänestä

Aivan käsittämätöntä sievistelyä. Siis tuollaiset kommentithan viittaavat siihen ajatteluun, että sukuelimet olisivat jotenkin saastaisia. Miksi sitten pussaatte suulle? Suussahan on enemmän bakteereja kuin sukuelimissä.

Itse kannastun vain rohkeasti yhdynnän jälkeen jatkamaan asiaa suuseksillä. Minä en ujostele ollenkaan sitä että suutelen naista sen jälkeen kun hän on imenyt siitintäni ottanut sperman suuhunsa.

Samoin suutelen naista myös ilman mitään epäilyksen häivää kun olen nuollut hänen sukuelimensä. Ikinään ei ole mitään suutauteja tullut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen :) kirjoitti:

Kysyisin että kuinka moni nainen ottaa mieheltä suihin sen jälkeen kun kalu on käynyt jo pillussa tai perseessäsi?Hyyi..mieheni yritti että ottaisin suihin kun oltiin pantu hetki,oon ennen pystyny ottaa suihin kun kalu on käynyt vaan pillussa mut nykyään en pysty ottaa sitä suuhun jos se on sielä jo ollut.Ei oikein kiihota ajatuskaa enää :P Ja poikakaverikaan ei haluu pussata mua jos kalu on ollut mun suussa :P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu