Oliko kuvaa uudessaraumassa manipuloitu vai oliko IsoRiku oikeasti laihtunut? Voisi jopa puhua hurjasta muodonmuutoksesta! Miehestä ei tuota menoa ole kuin varjo jäljellä! Ja mikä elämänilo paistoi miehen kasvoista!
Tuokaa lonkero hoikalle pojalle!
Junnupoika
1223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
..joka on kehitetty täällä Kammelassa. Menetelmään kuuluu luonnonmukainen täällä tuotettu ravinto, joka koostuu kalasta , marjoista ja puhtaasti viljellyistä vihanneksista. Myöskin Lepäisten Myllyssä jauhettua täysjyvä ruista ja vehnää käytetään.
On vaivaton noudattaa, ei tarvitse kärsiä nälkää , eikä alkoholistakaan tarvitse kieltäytyä. Riku on hyvä esimerkki siitä miten hyviin lopputuloksiin tällä päästään. Ja huoamtakaa lisääntynyt toimeliaisuus. Huonokuntoinen ihminen ei elokuvateattereita noin vain ostele.