etsitään myyrä-lautapelin ohjeet

voiko joku olla ystävällinen ja lähettää minulle Myyrä-pelin ohjeet(säännöt). Kiitos
4335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mulla löytyy skannattuna laitatko s-postiosoitteen niin voin lähettää?

Äänestä
  • suurkiitos sinulle outi jos lähetät ohjeet.e-mail on [email protected]

    Äänestä

  • pelle hermanni kirjoitti:

    suurkiitos sinulle outi jos lähetät ohjeet.e-mail on [email protected]

    ohje lähetetty. Toivottavasti saat selvää.

    Äänestä

  • outi kirjoitti:

    ohje lähetetty. Toivottavasti saat selvää.

    kiitos ohje tuli perille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelle hermanni kirjoitti:

voiko joku olla ystävällinen ja lähettää minulle Myyrä-pelin ohjeet(säännöt). Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu