mihin ryhtyy, kunnan virkamiehet, poliitikot ovat kaikki julkisen arvostelun piirissä. Ken leikkiin lähteen, se leikin kestäköön. On pystyttävä nielemään myös negatiivinen palaute!!!
Kannattaa harkita
aina tarkkaan
3199
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
sama koskee myös näitä sosiaalipuolen,ja shp: henkilöitä ja niiden kirjoituksia,joita yrittävät salata ettei asia tulisi julkisuuteen,ja näin ollen paljastuisi heidän alhainen käytöksensä asiakkaita kohtaan.
eivät pidä siitä, että heitä arvostellaan julkisesti, ettei epäkohdat tule julki. Virheitä tehdään jatkuvasti.
olla tämä salaliittoteoria niinkuin jo reilusti ennen vaaleja? Hohhohoijjaaa... Että niin pahoja ihmisiä siellä töissä on, jotka vain muiden päänmenoksi laativat salaisia papereitaan. Hoitoon hittolainen joutaisitte. Tutkittakaa päänne nyt ainakin!