Anna täyttää kohta 19 ja on lukiossa 17 vuotiaiden kanssa. Meneekö vielä monta vuotta ennen kuin Anna saa lakin? Annan ikäluokkahan kirjoittaa tänä keväänä.
Tuleeko Annasta
ylioppilas?
9634
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
opinnot ovat jäänyt vähemmmälle. Mitäs sitten lukion jälkeen? Tuskin Abreu pystyy elämättämään itseään täyspäiväisenä artistina. Ja vielä kun Panu on "siipeilemässä" D:
Jos minä olisin hän, niin tottakai täytyisi hommata ammatin. Jos artistin ura menee jostain syystä alas päin, se voi olla aika pahakin asia, jos ei ole sitä toista työtä eli ns. oikeaa työtä.
hän kirjoittaa samaan aikaan kovusen kanssa .
ettei annasta tule ylioppilasta.
jo viime vuonna, joten ei pidä paikkaansa.
Mä luulin, että se kävi jotain amista, jotain auto-alaa. No jaa.
Koivunenko ylioppilas, niin helppo lukio ei sentään ole , et amis-hevi -Koivunen olis pärjänny siellä ,saati edes päässy sinne .
Hei vaan kaikille erityisesti Anna faneille!
Miksi ihmeessä kaikki Anna fanit luulee, että se joka ei pidä Annasta tai haukkuu Annaa on automaattisesti Arin fani!? :o
Voin sanoa, että en voi sietää kumpakaan, enkä voi sietää koko idols ohjelmaa, sieltähän tulee vaan tommoisia pikku idols tähtiä HUOH.. Tai no ensimmäinen idols oli hyvä, koska siitä tuli ainakin yksi hyvä laulaja, joka tekee vieläkin le yjä ja keikkailee ahkerasti. Mutta toka kolmas ja tämä neljäs idols olivat aivan p*skoja suoraan sanottuna.
Ps. Luokio on yliarvostettua, luuleeko lukiota käyvät/käyneet ihmiset olevansa jotenkin muita viisampia tai arvokkaampia? Minusta ainakin tuntuu vähän siltä, että luulee. Ja tottakai Abreu on lukiossa, kun oma äiti on opettaja. :D
ei ole edes amista käyny loppuun.
vai kelpasikohan se edes sinne? Tuskin jaksaa kantaa edes rynnäkkökivääriä!