he nuolivat pois olutta ja minä aloin kiihottumaan. tahdoin veljeni bestiksen luokseni ja kuiskasin hänelle ''nussi minua'' hän virnisti ja ssano että okei aluksi hän nuoli klitoristani ja vetasi sortsinsa pois ja työnsi suuren kyrpänsä minuun minä huusin että jatka jatka hän aloitti rynkyttämisen ja kaks poikaa päästi jalkani ja käteni irti kahleista huusin että nussikaa minua silloin kaikki muutkin vetasi sortsinsa pois sitten yks työnsi kyrpänsänaamani eteen ja sanoi nuole huora otin kyrvän suuhuni ja aloin nuoleen sitä silloin tunsin sen tulavan kauhean orgasmin ja sitten suuren sperma lastin sisälläni jan veti sen ulos ja sitten suuhuni lensi spermat.
he nostivat minut ylös ja heti tuli kaksi poikaa esiin he survaisivat kyrpänsä yhtä aikaa minuun edestä ja takaa meinasin huutaa mutta heti suuni peitettiin takana oleva poika alkoi puristelemaan rintojani ja näykkimään niskaani ja edessä oleva poika suuteli minua koko ajan sain todella suuren orgasmin ja hetken kuluttua melkein samaan aikaan laukesivat pojat.
...jatkuu taas joskus...
mökillä 3
4
10412
Vastaukset
- Jack
Tässä se taas nähdään! Kun sellanen PIKKULIKKA joka ei oo ikinä nähnytkään kyrpää alkaa tarinaa vääntämään niin pelkkää paskaahan siitä tulee.
Mitä jos ensin tutustuisit asiaan ja miks ei vaikka OIKEINKIRJOITUKSEENKIN?! (en väitä että osaan itsekään täydellisesti)
Mutta summa summarum, älä vaivaudu enää jatkamaan! Tarina on aivan pelkkää paskaa! - Gia_in_love
...Älä todellakaan vaivaudu enää jatkamaan. Tai jos vaivaudut, niin opettele todellakin kirjoitamaan. Yhdyssanat olisi ensinnäkin kova juttu. Toiseksi; pilkut, pisteet ja isot alkukirjaimet. Tämäkin "tarina" sisältää kaksi elämää pidempää virkettä ja kaksi välimerkkiä. Kamalaa luettavaa.
- Lukija
on paras paikka kirjoittaa tuollaista. Älä laita julkisuuteen!!!!!!!!
- ???
..enää jatka. Ei tuo ole totta kuitenkaan, niin teet vaan turhaa työtä. Ja sitäpaitsi, ei tollanen tunnu miltään, kun tietää, että se ei ole totta. Sama, kun lukis ekaluokkalaisen ainekirjoitusta väärinpäin. EI MITÄÄN TOLKKUA! Opettele kirjoittamaan ja pidä kokemuksesi omissa tiedoissasi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1748483KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4537657Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763890Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521633726Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183074Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552865Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv442081- 1262076
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231903Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211841