Stubb

Kuunteli Stubbia radiosta tunti pari sitten.

Meillä on pojat vuosisadan pätevin ulkominsteri nyt!
5210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ilman Stubbia Tuomioja olisi ulkoministerinä joutunut pahaan jamaan, kun meni hölöttämään omiaan EU:n parlamentista lehdistöön tekemättä selväksi, ettei puhunut ulkoministerinä vaan sosialistina.

Äänestä

Se hyvä noissa naisjuttusörssilöinneissä, että saatiin Stubb suomeen. Stubb sanoo ja tekee, mitä oikeaksi katsoo.

Äänestä
  • Tosi neuvotteluissa jää aina kakkoseksi.

    Äänestä

  • kuin nainen ja samoin olemukseltaan.

    Äänestä

Pro Stubb Pressaksi -liike kehiin.Niinistön aika oli ja meni jo!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on hyvä jätkä kirjoitti:

Kuunteli Stubbia radiosta tunti pari sitten.

Meillä on pojat vuosisadan pätevin ulkominsteri nyt!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu