Läskipillu!

*Juliaaa*

Mitä mieltä miehet on ns "läskipilluista". Olen laiha ja urheilullinen nainen, mutta en tajua miks mulla on häpykumpu ihan mielettömän iso. Jos pidän jotain tosi tiukkoja housuja, ni häpykumpu pullottaa sieltä. Mitä mieltä ootte miehet, onko ällöttävää, jos naisella on iso häpykumpu ja muutenki isot häpärit, eli siis ns. "läskipillu"?

14

6386

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kumpupillu

      on kiihoittava ja ihana kokea. Ei mitään, jos pullottaa pöksyissä, miehet vain kiinnostuvat. Olen miehenä tavannut etenkin monilla idän pienillä ja hoikilla, jopa laihoilla, naisilla mahtavan pulleita häpykumpuja, ja sehän vasta naitattaa!

    • saisipa tuollaista

      Juuri laihalla naisella tuollainen cameltoe-pillu on aivan ihana. Yhdellä entisellä tyttökaverilla oli sama juttu. Aivan ihanan näköistä oli, kun hän käytti tuulipukua, jonka housut oli haaroista tiukat ja ne painuivat häpyhuulten väliin.

    • tissit ??

      eli voiko tissien sijaan saada naatintoa häpykummun litistelystä ?? Onko se kokonaan karvojen peitossa vai siistitkö sitä ?? Entä sitten itse häpärit, sellaiset pulleat vai pelkät nahanpalaset.

      • mies 40v

        Mielestäni mahdollisimman isot häppärit on parhaat mahdolliset. Ne voi ottaa suuhun ja imeskellä niitä ja siitä minä tykkään, tai siis yleensäkin nuolla naisen pillua kauan ja antaa naiselle nautintoa.


    • Anonyymi

      Kokeillaan

    • Anonyymi

      Aivan upeat isot häpärit olis mukavaa päästä antaan nautintoo sinulle

    • Väärä kieli vie harhaan. Puhe läskipillusta johtaa käsitykseen, kuin siinä olisi jotakin rumaa ja piilotettavaa. Todellisuudessa se on erityisen kaunis.

    • Mistä päin olet

    • Anonyymi

      Ei haittaa koska naisen alapää on kaunis, kyllä voi nauttia sinulaisen kanssa .

    • Anonyymi

      Ei ole Se on minusta kiihottavaa.Ole ylpeä siitä.T.M

    • Ensinnäkin sinulla ei ole läskipillu, vaan vain iso häpykumpu. Minä todellakin nautin ja tykkään isosta häpykummusta ja isoista häpyhuulista. Kun katsot bbw naisten pillunkuvia niin näet läskipillun..

    • Näin laivalla pitkiin housuihin pukeutuneen siskon, jolla olivat huomattavasti tavallista isommat sukupuolielimet. Vaikka arvostankin vittua muutenkin kuin punaista polkupyörää, tämä oli sentään upein kaikista, minkä olin nähnyt. Jos olisin ollut tutumpi, olisin ujostelematta onnitelut ylenpalttisesti.

      Myös tyttö oli tämän itsekin havainnut, joten hän antoi muidenkin iloita kauniista näystä.

      Kyllä maailmassa on sitten paljon kaunista! 🌹👀

    • Anonyymi

      Kiihottaa..varsinkin se kun läpi pullottaa pöksyistä erottuu.jään aina kadulla tölläämään ja sitten jäykistyy vehje

    • Anonyymi

      Ei missään tapauksessa ällötä, niin syötävän hyvän näköistä pimppiä harvoin saa imettäväksi ja syötäväksi. Mutta miksi te naiset pihtaatte tässä asiassa, ette oikein anna pimppiä syötäväksi, ei se pimppi oo myrkkyä, eikä sen syöminen nöyryytä, loukkaa miehen itsetuntoa, ihmisoikeuksia tms. Ja miksi te naiset niin mielellänne apinoitte pokea, ehkä luulette sen olevan "hottia", "sexyä" kun olette polvillanne miehen eessä sen kyrpä suussa.

      Tai pelkäättekö ehkä menettävänne jostakin syystä kaappihomonne jolle blowjob on se heidän elämän sisältö ja jolle pimppi on kauhistus ja kakkonen se oikea talletuskohde suun lisäksi jos et apinoi pokea niin antaumuksella. En sitten tiiä koska en oo nainen, mutta kiinnostas tietää mikä siinä on niin vaikeeta. Juliaaa, ehkä voisit tehdä historiaa ja imettää pimppiäsi sekä toimittaa kuva/video/gif kokoelman siitä vaikka "alastonsuomi ät fi" osioon "naiset ja parit" jossa on vain tylsämielistä blowjob/anal/lesbian meininkiä.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      151
      1497
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      104
      921
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      733
    4. 51
      625
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      16
      585
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      514
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      157
      476
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      44
      472
    9. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      26
      419
    10. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      185
      412
    Aihe