Viime vuoden myydyin

levy Annalla

Anna yltää koko ajan yhä parempiin saavutuksiin. Levyä ehdittiin myydä vähän yli kaksi kuukautta, niin se oli vuoden myydyin Suomessa!

7

510

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • iloinen Annan

      menestyksestä! Anna on loistava!

    • tyttö.

      Mut muuten en tykkää hänen äänestään enkä persoonallisuudesta.

      • jotkut osaavat markkinoida

        keskeneräistä artistia ja saavat näyttämään Annan ns. supertähdeltä. Media on suurin syy, miksi Abreu on tällä hetkellä kuuma nimi.


      • TULEVA supertähti!
        jotkut osaavat markkinoida kirjoitti:

        keskeneräistä artistia ja saavat näyttämään Annan ns. supertähdeltä. Media on suurin syy, miksi Abreu on tällä hetkellä kuuma nimi.

        Jees!


      • niin, että Annalla
        jotkut osaavat markkinoida kirjoitti:

        keskeneräistä artistia ja saavat näyttämään Annan ns. supertähdeltä. Media on suurin syy, miksi Abreu on tällä hetkellä kuuma nimi.

        on ammattitaitoinen tiimi. Sitä ei olekaan kaikilla.


    • ammattimaisen

      markkinoinnin mestarituotos. Mutta onhan likalla hyvä ja kehityskelpoinen ääni, ehkä siitä joskus tulee ihan oikeakin artisti.

    • TB90jee

      Anna on niin v....n hyvä!Joo....Hyvä tuote! Kiittäkää ja kumartakaa levy-yhtiötä. Tekivät hyvää työtä tuon Annan ja muutaman muun kanssa. Samanlaisia laulajia löytyy miljoonia.Levy-yhtiön ym. tehtävänä on muokata persoona , joka MYY! Anna myy nyt ja niin kauan, kun on sopivan pirtsakka ja nätti tai kunnes levy-yhtiö toisin päättää.Ei taida Annasta tulla pitkänlinjan artistia kun ei Annassa ole mitään omaa vielä. Ehkä joskus löytää itsensä...ehkä ei?Annan Kannattais alkaa kijoittaa omia biisejä, mut ai...niin ehkä hän ei osaa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      934
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      788
    3. 60
      772
    4. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      44
      734
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      46
      670
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      664
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      31
      629
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      577
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      570
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      516
    Aihe