Käytän aina sumuvaloja pimeällä xenoneiden lisäksi.
Köyhempi väki ei edes tajua että sumarit on integroitu päävaloihin.
Maasturissani on myös tehokkaat xenonkaukovalot.
Turvallista matkaa.
Köyhempi väki ei edes tajua että sumarit on integroitu päävaloihin.
Maasturissani on myös tehokkaat xenonkaukovalot.
Turvallista matkaa.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kirjoituksestasi saa äkkiä kuvan, että järki ja varallisuus eivät kulje käsikädessä. Tiedätkö esim. mitä sana integroitu tarkoittaa?
Taitaa olla niin että suurin osa näistä varakkaista tällä palstalla on pelkkiä sossuntuella eläviä suunsoittajia, jotka ajelevat ruostuneilla ja rämisevillä Ladoilla.
Oletko siis ehkä todella noin tyhmä vaiko samalla myös piittaamaton?
Jos autossasi sumarit syttyvät ajovalojen kanssa, myös autosi maahantuoja on joko a) idiootti tai b) rikollinen
kuin kirkon rotta. Ainoa valopilkku on pääni joka säteilee sisäistä valoa. Muille näkymätöntä, olenhan jo eläkkeellä. Minulla on xenonpäässäni integroituna lisälaitteet joilla voin tavoitella sumua korvistani aamun raikkauteen. Lennokkaaksi asian tekee se että koira kusi kintuilleni tänään kahdesti. En anna sen häiritä aamiaistani. Kiitos.
varaa aika optikolle
No, et kuitenkaan ollut niin varakas, että olisit voinut hankkia kääntyvillä / kaarrevaloilla varustetun auton, vaan joudut paikkaamaan ajovalojesi puutteita sumareilla.
Mikä on saman sortin tuunaus kuin Biltemasta ostettu "Turbo" -tarra takaluukkuun.
Toki on ymmärrettävää, ettei käytetyllä autolla ajavalla ole paljoa vaihtoehtoja, koska nämä kaarrevalojutut ovat aika uusi ilmiö.
Kun lukee varakkaan kirjoitusta,niin tulee mielee ettei ole ihme jos meitä suomalaisia sanotaan junteiksi.Oot tosi hyvä esimerkki kaverista joka tarvitsee hoitoa tai on hoidossa jipii maailma pelastuu kun sulla on integroidut sumarit.Onnea toivoo tressmann.