Onko Remu ikärasismin uhri? Pidetäänkö Remua liian vanhana, kun on totuttu vain nuoriin esiintyjiin?
Sama juttuhan oli Koopinkin kanssa. Koopia pidettiin liian vanhan idolsiin. Sanottiin, että vaan mummot äänestävät Koopia. Mutta niin Koop otti ja voitti.
Ehkä Remu tekee Koopit. Kohtahan se nähdään.
Onko Remu ikärasismin
4
811
Vastaukset 4
- rpppttt
Eikö kuitenkin Remu ja Koop ole vähän niinkuin yö ja päivä. Toinen on pitkän linjan artisti ja toinen juuri metsästä noussut. Yhtään aliarvioimatta Koopia, hieno laulaja ei siinä mitään, mutta hänen uransa tässä vaiheessa en kyllä lähtisi vertaamaan Remuun.
- kokeneempi
kuin Koop, mutta tässä eurovisio-kilpailutilanteessa saattaa olla jotain samanlaista kuin oli idols-kilpailussa oli.
- ain wt u duu
kokeneempi kirjoitti:
kuin Koop, mutta tässä eurovisio-kilpailutilanteessa saattaa olla jotain samanlaista kuin oli idols-kilpailussa oli.
Remu on yö ja Koop on yks ruohon korsi. Täts it.
- Thai Stick
ain wt u duu kirjoitti:
Remu on yö ja Koop on yks ruohon korsi. Täts it.
Suomessa ei ole muita veteraaneja kuin remu, danny ja frederik.. kaksi viimeistä eivät edusta rokkia mutta 60-luvulta asti toimineita muusikkoja kuitenkin. Remulla on niistä isoin nenä, sikis e pärjää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Älä unohda minua
Nainen ethän unohda minua. Asiat olisivat voineet mennä toisin, olisi vain pitänyt uskaltaa lähestyä sinua kun annoit si80769On väärin
Tykätä ja haluta sua kun tilanne täysin mahdoton mutta minkäs teet. Mun sisällä roihuaa 🔥 kunpa tietäisit mitä sä minus43662Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v12648- 50589
- 65571
- 77514
Nyt on nyt
Turha miettiä menneitä tapahtumia. Niitä ei saa tekemättömäksi. Tärkeintä on mitä tekee nyt ja tulevaisuudessa. Korjausl46409- 26409
Saat mut hymyileen suuresti, ja odotan koska saan antaa sulle haleja ja pusuja ihan oikeasti
En tiedä mikä sussa on, mut sun koko olemus ja ilmeet, ja persoona ja ulkonäkö saa mut vaan hyvälle tuulelle. Oot vaan s14379- 38371
Martina avautuu
Martina on päässyt kertomaan Feminassa konkurssistaan. On viettänyt monia unettomia öitä. On elänyt ikäänkuin painekatti120368Hyvästi Iisalmen Citymarket.
Nyt riitti huolimaton kassatoiminta!Nyt sattuu joka toisella käynnillä samaa,joko laskutettu samasta tuotteesta liian mo18352Kadutko mies?
Silloin kuin vielä yritin lähestyä, etkä tarttunut siihen. Asioista pitäisi voida aina keskustella.29349- 56347
- 59343
- 52338
- 26335
Kaivatun haluaminen
seksuaalisesti herättää syvältä selkärangasta esiin villieläimellisiä vaistoja sekä haluja peittäen sivistyneen ihmisenä27334Mitä järkeä kiusata ihmisiä palstalla
Luuleeko ne kiusaajat oikeasti, että joku tosissaan ajattelisi niiden haukkujen olevan itselle? Hukkaan menee kiusaajill89328- 28323