Laitan hyysärin kiusaksi vielä

Jotta hän kuolisi vitutukseen.
6162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

leikki porvaria ja muuta punikkia vituttaa.

Äänestä

vitutuksen aiheen voi todeta!

Äänestä

-mutta sinä et päätä puolueessa yhtään mistään yhtään mitään, bonjaaks´?

Äänestä
  • ihmisiksi

    Äänestä

....saunojen takana tilaa lopuille 97,7%:lle? Vai mikä on PeruSS.n suunnitelma heidän varalleen?

Äänestä

Et kai sinä tosissasi ottanut tätä kalubbia,tässä on tarkoitus vähän höynäyttää suomalaisia,natoo tulee ootko valmis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


8.3 % kirjoitti:

Jotta hän kuolisi vitutukseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu