Taisi olla piiiiiiitkä tappioputki liikaa Monariveikolle ja nyt on lyönyt hanskat tiskiin, vai? Itse virittelen silloin tällöin, isolla ja harvemmin.
Monariveikko lopettanut?
--silak--
4803
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Monariveikko ei koskaan mitään voittanutkaan. Mieshän paljastui väärentäjäksi, ja sen jälkeen ei ole kirjoituksia näkynyt palstalla. Hyvä niin.
tässä vaiheessa voidaan todeta että nimimerkki --silak-- en ole minä vaan joku palstalainen joka on kyrpiintynyt kun mestarit silakka & monisveikko ei oo kirjotellu palstalle mitään. ite nykyään pelailen toki mutta palstalla esiintyminen on jäänyt taka-alalle koska turha tänne mitään on kirjoitella, muualla paremmat apajat. sovitaan että kun nappaan yli 20k niin paan voittokuitin tänne vanhojen hyvien aikojen kunniaks.
Kyllä sä oot tänne silakkana kirjotellut harva se kierros, mutta taitaa olla sulta rahat lopussa.
Sillähän kusi aina. No okei jälkikäteen muokkaamalla sai lapun oikein.