... tuliko pataan :-)
honkaheimon neiti meni takaapäin päätä lyhyemmän corson päälle, joka tikkas ku singer neniin ja näytti kaapinpaikan...
mahto vit... ketuttaa ;-)
Harmi ku haatajan neiti lähte pukukoppiin pukeen mekkoa... olis ollut kiva nähdä vähän lisää vastapalloon luistelua..
saarenheimokin "tako" ku ämmät, pitäskö sun kysyä pelipaikkaa naisten sm-liigasta....
haataja, honkaheimo ja
saarenheimo...
4
387
Vastaukset
- Nyrkki Kyllikki
Videolta katsottuna näytti, että ottelu päättyi 3-7.
Lukko voitti kähinän.- ????????
oliko siellä joku karkuun luistelu kisa käynissä?
- taaskaan ymmärtänyt
???????? kirjoitti:
oliko siellä joku karkuun luistelu kisa käynissä?
Etkö sinä tyhmä burilainen ymmärrä mitään. Tuo sinun vastaus kyllä varmistaa sen, että olet todellakin borista.
- paljastaa olevasi
taaskaan ymmärtänyt kirjoitti:
Etkö sinä tyhmä burilainen ymmärrä mitään. Tuo sinun vastaus kyllä varmistaa sen, että olet todellakin borista.
idiootti raumalainen. painu vittuu toisten palstoilta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1054174Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572378Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?771638Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61103- 66844
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118813- 21813
- 39792
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50769- 62768