Mun mielestä tän koko hiton palstan vois poistaa. Täällä on vaan pelkkää vittuilua ja märinää joka-asiasta. Ois kiva nähdä kuka oikeesti latois välillä noita tyhmiä kommentteja jos pistettäis oma nimi ja puhelinnumero perään.
Koko palstan vois lopettaa
kissakävelee
7301
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Viestisi osui kohalleen harvinaisen täsmällisesti !
Siitä suuri kiitos !
Onkohan ihan pakko surfailla palstoilla joista ei pidä?
suoli24 voisi perustaa oman osionsa sumuvalo- ja rengasfanaatikoille, ni sais keskittyä tällä palstalla välillä johonkin muuhunkin.
tai pelkästään palstat mitkä liittyy liikenteeseen
Tätähän on hauska lukea jo pelkästään siksi että voi laskea monellako tavalla The Rat tekee tässäkin kuussa itsestään täyden pellen :D
hahhahhaa...pellejä,onkohan niillä edes Ladaa ladontakana romuna?
Silloin kun tuntuu toivottomalta, on viisasta häipyä palstalta joksikin aikaa ja palata sitten levännennä uudelleen.
Samoja asioitahan ihmisille pitää jankuttaa, ei vaan täällä, vaan kaikilla elämän aloilla.
Joka talvi pitää jankuttaa samaa asiaa, että liukkaus yllättää ja sehän kyllä yllättää, vaikka kuinka joka tuutista paasataan, että pitää ottaa keli huomioon.
En tiedä, onko tästä palstasta apua kenellekkään, kun vaikuttaa tosiaan, että tänne tullaan vain suomalaisittain vittuilemaan ja järkevä asioiden esille tuominen onnistuu harvoilta.
Nämä kaahaajat tahtovat oikein provosoida ajamaan kovaa, että päästäis hengestään.