huomenna saadaan helpot pisteet kuopiosta. 1-7 padalle.
Yksi asia on varma,,
Pata on valttia
11507
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Jopas burilainen vitsin murjaisi =) Et kai tosissasi luule, että ässillä olisi pienintäkään mahdollisuutta?
jo kyllästy, koita nyt raukka muistaa että porissa sinäkin olet syntynyt:) jätä jo tietsikka toviksi rauhaan ja nauti raikkaasta ulkoilmasta, kiertää veri päässäkin paremmin, sitten olet reipas poika ja isi palkitsee sinut uudella afrikan tähdellä:)
Voi voi sentään.... Tuliko burilaisella itku silmään?
sinun takiasi silään, niin alas en vajoa:D
Kirjoittamaan ymmärrettävästi, ennen seuraavaa kertaa. Nyt tuo oli tapojesi mukaan taas täyttä siansaksaa.
ja yritn otaa opikneni ja krjttaa seraavkas okein! anteks kvasti tramalinen nörtti:D
Mikä on traumalainen nörtti?
Jos asuinpaikkaani tarkoitit, pieleen män!
No burilainen on niin tyhmä, että luulee ainoastaan raumalaisten kuittailevan niille. Ei borilaiset raukat ymmärrä olevansa koko Suomen naurunaiheena.
Hehehe,kyllä huomaa että ne todelliset herrähipiäiset ja uunotettavat löytyy aivan mualta kuin porista.Täytyy oikein tällaiseenkin ketjuun joiden kusipäisten vastata ja provosoitua.
...tai kakarahan sä olet vielä
Luuletko todella, että älysi moiseen riittää?