Paljonko Abreun levyjä on myyty ulkomailla?
Myyntiluvut ulkomailla?
9
689
Vastaukset
- i...........
t............... En usko että muutamaa kappaletta enempää, ja nekin kenties Annan tuttaville, jotka asuvat ulkomailla.
- myydä levyt
tuttavilleen ja sukulaisilleenkin? eikös niitä vois antaa ilmaiseksi.
- jonsk
myydä levyt kirjoitti:
tuttavilleen ja sukulaisilleenkin? eikös niitä vois antaa ilmaiseksi.
En usko että niiden tarvii ostaa.. Siis Annan sukulaisten.
Mulla on ainakin useita kirje- ja mailikamuja ynm. tuttuja ulkomailla jotka ostais Annan levyn heti jos jostain löytäisivät. - sitä ole saatavissa
jonsk kirjoitti:
En usko että niiden tarvii ostaa.. Siis Annan sukulaisten.
Mulla on ainakin useita kirje- ja mailikamuja ynm. tuttuja ulkomailla jotka ostais Annan levyn heti jos jostain löytäisivät.nettikaupoista, jos eivät osaa tilata, niin neuvokaa!
- ...:....::...:::...::::...:...
sitä ole saatavissa kirjoitti:
nettikaupoista, jos eivät osaa tilata, niin neuvokaa!
Annan levyjä on myyty 0 kappaletta ulkomilla.
Syy saattaa olla siinä, että Anna levyjä ei ole edes myytävänä ulkomailla, koska eihän Anna ole kansainvälinen artisti. :)
ja voin sanoa, että tuolla pissis menolla hän ei tule koskaan olemaankaan. - päätellen sinulla
...:....::...:::...::::...:... kirjoitti:
Annan levyjä on myyty 0 kappaletta ulkomilla.
Syy saattaa olla siinä, että Anna levyjä ei ole edes myytävänä ulkomailla, koska eihän Anna ole kansainvälinen artisti. :)
ja voin sanoa, että tuolla pissis menolla hän ei tule koskaan olemaankaan.ei mitään havaintoja siitä, mihin nettikaupasta ostettuja levyjä on toimitettu, mutta jatka vain tuolla valitsemallasi tiellä, jos et muuhun pysty.
- miikkael 222
päätellen sinulla kirjoitti:
ei mitään havaintoja siitä, mihin nettikaupasta ostettuja levyjä on toimitettu, mutta jatka vain tuolla valitsemallasi tiellä, jos et muuhun pysty.
Ihan tosi. Ei kukaan ulkomailla tiedä kuka on Anna Abreu. Siis, eihän se ole edes keikkaillut muuta kuin jossain päin Suomea, halojaa?! Ketä edes kiinnostaa joku sellainen tyyppi, joka on tullut kakkoseksi sukkakisassa? Ei ketään. Paitsi tietenkin näitä suomalaisia pikkukakaralikkoja, siinä kaikki. Se on fakta.
- tyttö.
mutta Annan youtube channelilla oli myös ulkomaalaisten kommentteja että fanittavat annaa ja tällei mutta oli siellä nolojakin kommentteja kuten:Oot ihq
- on kans
monia ulkomaalaisten kommentteja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 522097
- 622012
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p131541- 621352
- 501319
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41845Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit88717Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118707Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit33688- 40643