Kuormaauto taas

väärässä paikassa kun yksityinen tulee kolmion takaa eteen.Miltä nyt tuntuu kun kaksi kuskia makaa sairaalassa ?http://www.iltalehti.fi/uutiset/200901228958956_uu.shtml
3363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oli taas myyvä otsikko,perkele niitä rekkapekka toheloita miten ajetaan...päin seiniä.
se oli sivuseikka minkä takia näin tapahtui.
kuorma-auto..taisi olla vähän isompi kuin hiace.

Äänestä
  • Kyllähän tuo ihan kuorma-auto on mikä talon seinään on törmännyt. Näyttäisi olevan Fordin Cargo...Liekköhän ollut jarruja, kun niissä ei aikoinaan tahtonut ne pelata. Tien pintakin ollut märkä ja paljas tapahtumapaikalla;)

    Äänestä

kuormaauto?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?=? kirjoitti:

väärässä paikassa kun yksityinen tulee kolmion takaa eteen.Miltä nyt tuntuu kun kaksi kuskia makaa sairaalassa ?http://www.iltalehti.fi/uutiset/200901228958956_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu