Finnmatkoille oppaaksi

muut hakijat

Hei! hain siis finnmatkoille oppaaksi, kutsuivat haastatteluun, joka heidän mukaansa olisi toinen helmikuuta, ja nainen puhelimessa kertoi lähettävänsä sähköpostin minulle paikasta ja ajasta mutta eipä ole kuulunut. ootteko te muut hakijat sen saaneet vai viime tipallako se sitten tulee.. vai mitä ihmettä

4

1501

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oppaksi lähtevä

      Kannattaisi varmaan soittaa ja kysellä perään?
      Minulle tuli sähköpostia heti puhelun jälkeen, jossa tarkka aika, osoite yms. Ei kannata jäädä odottelemaan...

    • loveThailand

      heippa

      minulle myös soitettiin ja pyydettiin haastatteluun. nainen lupasi lähettää postitse kirjeen mutta ei ole kuulunut eikä näkynyt. ihme toimintaa!!!!

      • odotellessa

        Juu mä soitin sinne tänään ja kyselin sähköpostin perään, sano vaan että kyllä sen pitäis tulla sieltä, ei oo "kerenny" viikossa sitä lähettää! ei ees kysyny nimeä tai mitään, et saa nähä tuleeko se sitte sieltä! ihme toimintaa niimpä!!


      • testi...
        odotellessa kirjoitti:

        Juu mä soitin sinne tänään ja kyselin sähköpostin perään, sano vaan että kyllä sen pitäis tulla sieltä, ei oo "kerenny" viikossa sitä lähettää! ei ees kysyny nimeä tai mitään, et saa nähä tuleeko se sitte sieltä! ihme toimintaa niimpä!!

        Ja näyttää toimivan. Se, joka ei osaa kysellä haastattelunsa perään matkatoimistolta, ei kyllä osaa tehdä oppaanakaan yhtään mitään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      128
      5764
    2. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      396
      2579
    3. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      134
      2497
    4. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      8
      2079
    5. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      12
      1353
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      62
      1107
    7. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      10
      1042
    8. Mikä musta tekee

      Oikein haluttavan sun silmissä? Mä en ymmärrä. Parasta aika mennyt ko ohi 😃
      Ikävä
      51
      912
    9. Temusta tilaamiseen tulee muutos

      Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/
      Maailman menoa
      101
      825
    10. Millainen on

      Ihanne kumppani
      Ikävä
      76
      825
    Aihe