Finnmatkoille oppaaksi

muut hakijat

Hei! hain siis finnmatkoille oppaaksi, kutsuivat haastatteluun, joka heidän mukaansa olisi toinen helmikuuta, ja nainen puhelimessa kertoi lähettävänsä sähköpostin minulle paikasta ja ajasta mutta eipä ole kuulunut. ootteko te muut hakijat sen saaneet vai viime tipallako se sitten tulee.. vai mitä ihmettä

4

1486

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oppaksi lähtevä

      Kannattaisi varmaan soittaa ja kysellä perään?
      Minulle tuli sähköpostia heti puhelun jälkeen, jossa tarkka aika, osoite yms. Ei kannata jäädä odottelemaan...

    • loveThailand

      heippa

      minulle myös soitettiin ja pyydettiin haastatteluun. nainen lupasi lähettää postitse kirjeen mutta ei ole kuulunut eikä näkynyt. ihme toimintaa!!!!

      • odotellessa

        Juu mä soitin sinne tänään ja kyselin sähköpostin perään, sano vaan että kyllä sen pitäis tulla sieltä, ei oo "kerenny" viikossa sitä lähettää! ei ees kysyny nimeä tai mitään, et saa nähä tuleeko se sitte sieltä! ihme toimintaa niimpä!!


      • testi...
        odotellessa kirjoitti:

        Juu mä soitin sinne tänään ja kyselin sähköpostin perään, sano vaan että kyllä sen pitäis tulla sieltä, ei oo "kerenny" viikossa sitä lähettää! ei ees kysyny nimeä tai mitään, et saa nähä tuleeko se sitte sieltä! ihme toimintaa niimpä!!

        Ja näyttää toimivan. Se, joka ei osaa kysellä haastattelunsa perään matkatoimistolta, ei kyllä osaa tehdä oppaanakaan yhtään mitään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      538
      4518
    2. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      18
      3641
    3. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      284
      2322
    4. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      476
      2189
    5. Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?

      En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.
      Ikävä
      88
      1535
    6. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      108
      1401
    7. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      157
      1393
    8. Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?

      Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel
      Tv-sarjat
      64
      1311
    9. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      65
      1244
    10. Mies haluaisin sinun kanssa

      Rakkauslapsen. Hänestä tulisi tosi söpö ja fiksu.
      Ikävä
      84
      1154
    Aihe