Elikkä minkä ikäisenä teille tulivat munakarvat? Itselleni 14 vuoden iässä.
Milloin munakarvat alkoivat kasvaa?
Kertokaapa :)
104363
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Keväällä/kesällä -89, jolloin olin vielä 11- vuotias. Jouduin ala-asteela kiusatuksi sen vuoksi.
Olin vuonna 96 4 luokalla ala-asteella kun muna karvat alkoivat kasvaa ja olin tämän asian johdosta koulu kiusattu. Ja harkitsin jopa muna karvojen sheivaamista.
Tänään kasvoi minulle karvat. Noin puoli tuntia meni oli ihan täysi karvoitus. Oon 12wee.
olin 12v kun tuli ensimmäisen vaaleat haivenet...13vuotiaana oli jo tummempaa ja tiheämpää karvoitusta... oli aika jännää aikaa, kun oli just oppinut runkkaamaan! ;)
Amiksen viimeisellä luokalla muistaakseni joulun ja uudenvuoden välillä tupsahti. Kyllä sitä kelpasi mennä kevätlukukaudella kouluun ja varsinkin jumppatunneille "uusissa karvoissa"
Amiksen viimeisellä? Eikös siellä olla jo 17-18-vuotiaita? Taisit olla todella myöhäinen tapaus!
sain hävetä kaverin puolesta ko sillä ollu karvoja yläastee lopusvieläkää ja kauhee tuhkamuna:DDD
Kuudennella luokalla oli jo kunnolla karvoja ja se kiinnosti tietty muitakin koulun uimareissuilla. Viidennellä luokalla olin jo kuin ne kuudennen luokan pojat, joilla karvat ja kalu olivat kasvaneet... Housuissa pullotti niin, että se kuulemma näytti stondikselta :)
kyl se ihan itekseen oppi vetää meikä!
Kunnoon opin ....jaa en sano kuitenkin 16v
ja romanttisessa paikaasssa.. lukekaa muualta.
Nykykyään kuulemma jo 13 tytöt saa oppia, mut ne tyypit pitäs xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.
Ja kaikenlaista paskaa tääläki jauhetaan.