paljonkohan sakkoja

...jos tässä prosessissa niin pitkälle edetään? Lasketaanko tuomitun tulojen mukaan? Eihän sillä oikein tuloja taida ollakaan (hänellehän ei tavallinen työ sovi, kuten on itse todennut). No Hilla-vaimon maksettaviksi ne kai kuitenkin menevät.
8235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kun kansa on puhunnut EU:meppi paikka ja edukutavaaleissa PS:lle 15% kannatus.

Äänestä
  • Ja tässä taas näyte Halla-ahon persukärpästen suomen kielen taidoista. Siis niistä taidoista, joita persut ovat aina vaatimassa maahanmuuttajilta.

    Äänestä

  • xsdc kirjoitti:

    Ja tässä taas näyte Halla-ahon persukärpästen suomen kielen taidoista. Siis niistä taidoista, joita persut ovat aina vaatimassa maahanmuuttajilta.

    kun joutuu kasvamaan täälä stadissa, kaiken näköisten punavihreitten dorkien mamujenkanssa niin kieli kehityy? kieli-ilmasto muuttuu tatilaisten kanssa huononpaan suuntaan.

    Äänestä

ehdollisena tosin, mutta rekisteriin menee että naksahtaa. se tekee hyvää CV.ssä kun sitä joutuu esittään työkkärissä, sitten ku on saanut yliopistolta fudut.

Äänestä
  • Että juuri sinä, esittelet yleisessä WCssä nuhruista paperia.

    Melkoista perseilyä. T: Kadunlakaisija.

    Äänestä

  • näin ajattelevat, mutta suunnanmuutos on tulossa ilmastonmuutoksen myötä.
    PS:laiset murtaa kalkkikset, ajan kysymys.
    Halla-aholla on vielä paljon kirjoitettavaa, muurien murtaminen on jo alkanut, norsunluutorni kaatuu ryskien.

    Äänestä

  • ankeuttakin kirjoitti:

    Että juuri sinä, esittelet yleisessä WCssä nuhruista paperia.

    Melkoista perseilyä. T: Kadunlakaisija.

    harjaannojailu kaveriksi oikean akateemisen lakaisijan. siinä sitten yhdessä alta kulmienne katselle ohikulkevia, ravattikaulaisia mustia henkilöitä. Mahtaa ahistaa. LOL

    Äänestä

  • että saat kirjoitti:

    harjaannojailu kaveriksi oikean akateemisen lakaisijan. siinä sitten yhdessä alta kulmienne katselle ohikulkevia, ravattikaulaisia mustia henkilöitä. Mahtaa ahistaa. LOL

    Tervetuloa tiimiin.

    Meidän hommissa ei ylikolutuksestakaan ole havaittu olevan haittaa.

    Aikamme väriä ei muuten saa kirjoittaa näkyviin. Joten opettele sinäkin käyttämään anonyymia "väritön" "nuoriso". T: Kadunlakaisija.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jussille... kirjoitti:

...jos tässä prosessissa niin pitkälle edetään? Lasketaanko tuomitun tulojen mukaan? Eihän sillä oikein tuloja taida ollakaan (hänellehän ei tavallinen työ sovi, kuten on itse todennut). No Hilla-vaimon maksettaviksi ne kai kuitenkin menevät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu