Jossa naiset imisivät ja miehet saisivat nuolla. Se ei olisi siveetöntä ja kaiketi laillistakin, menisi hyvinvointipalveluiden nimiin. Hinnat 20-50€
Miten olisi
suuseksibordelli?
8267
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Rahapula on ja saan orgasmin helpoimmin, kun mies nuolee. Plus että vien lähes tajun mieheltä suullani...Eli olis ideaa!
Mummuillahan olisi extremeä louskutella leukojaan
ja saada tästä hyvästä jopa spermanenttirahoja.
Se on jees juttu Aasiassa!
Ihana ajatus olisikin tuollainen paikka, jos vain tuollainen paikka olisi niin varmasti hyödyntäisin palveluja ja antaisin itsekin palveluja.
Kuka rupeaisi? Nainen olisi paras. Mihin? Stadiin? Manseen? Ouluun? Noissa kaikissa kaupungeissa on paljon opiskelijoita, jotka ovat potentiaalisia suuseksi-ihmisiä. Kuvitelkaa: Nuoria naisia perseet paljaina ja miehiä kullit sojossa nuoltaviksi ja imettäviksi! Mikä näky ja kokemus ja litinä!
Opiskelijat? Onks tää juttu pelkästään nuorten
naisten ja elähtäneiden äijien juttu? Nyt olis
mummua tarpeeseen.
Tosiaan, jo aamusta klo 9-10 ja kahvit ja juttelut päälle. Tilasin tytön edellisenä päivänä. Odotin alasti ja riisuin likan kun hän saapui suihkusta. Hän kiusasi ensin kyrpää päälläni ja minä rassasin ensialkuun pillua. Sitten kuusysiin, kului puoli tuntia, tyttö selälleen ja nuolin hänen pilluaan niin että nainen oli monta kertaa kaarella ja sai useat orkut, ja sitten hän runkkasi minua käsin, kun minä nautin vittunäkymistä ja lutkutin häntä kahdela sormella niin että litisi, oli tosi märkä vittu. Minulta ruikki ja tyttö pyyhki, kävi pesulla sekä vielä hieroi minua loppuajan. Oli kahvin ja piparien aika ja me molemmat olimme tyytyväisiä, tyttö kiitti minun osaavan hänen tyydyttämisensä, mihin vastasin ilon olevan myös minun puolella. Suosittelen aamuvoimisteluksi. Meillä ikäeroa yli 30 vuotta ja asiakassuhde on kestänyt yli kaksi vuotta.
On sitä ennenkin tytötelty.Joskus ehkä 50-luvulla.Nyt mummu veti törkeesti välistä.Ja vielä
kahvit juotettu!Oliko pullaa kanss?Ei sen hampaat
mutkalle enää taivu,tarttee kastaa kahviin.