Mitä mieltä olette täällä kirjoittavien persujen älyllisestä tasosta asteikolla 1-5? Minun mielestäni se on 1 siitä syystä, että yleensä osaavat edes kirjoittaa välttävästi. Muuten ovat kuin lauma kouluja käymättömiä pikkukakaroita.
Oletteko muuten huomanneet, että nämä pennut täällä kykenevät vastaamaan AINA vain vastakysymyksellä kun eväät loppuvat, ja se tapahtuu erittäin usein. Todennäköisesti tämäkin kysely käännetään päälaelleen..
Oletteko muuten huomanneet, että nämä pennut täällä kykenevät vastaamaan AINA vain vastakysymyksellä kun eväät loppuvat, ja se tapahtuu erittäin usein. Todennäköisesti tämäkin kysely käännetään päälaelleen..
Vastaukset 4
Vanhimmat
ne ovat vain trolleja, jotka yrittävät mustamaalata perussuomalaisten mainetta.. tänne voi kuka tahansa luuseri kirjoitella miten tahansa. Jos oikeiden perussuomalaisten kanssa haluat jutella, kannattaa hakeutua jonnekin muualle keskustelemaan
Suurin osa palstalla kirjoittelevista on vihervasemmistolaisia rasisteja. On aika vaikea antaa älyllisiä arvosanoja persuista, kun heitä ei tääällä juurikaan näe.
raaattoooon kaltaisten vihervasemmisto-natsittelijoiden älylliseen arviontiin ei kannata paljon aikaa haaskata.
80% palstalle kirjoittavista on soiniWätyksiä ja vielä heidän "parhaimmistoaan" ala seles, Wontter jne. Mäenpää oli oikeassa, kun ihmetteli: Kaikki sille soinille kelpaa, huh huh!
OLETKO MUUTEN HUOMANNUT ETTÄ SUNKIN TYHMISTÄ AJATUKSISTA KÄRSII KOKO LÄHIÖ