Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Imatran kylpylä

Onko imatran kylpylässä enää yhteishöyrysaaunaa käytössä ollenkaan??? Kertokaa tietäväiset...
12572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kävin ennen joulua siellä ja siellä on kolme höyrysaunaa 1 miehille, 1 naisille ja yksi yhteinen höyrysauna. Mutta paljon ei naisia uskaltautunut yhteishöyrysaunaan, 2 naista näin höyrysaunassa sillä reissulla. Venäläisiä siellä oli paljon niinkuin kai muissakin itä- ja etelä-suomen kylpylöissä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


höyrysauna kirjoitti:

Onko imatran kylpylässä enää yhteishöyrysaaunaa käytössä ollenkaan??? Kertokaa tietäväiset...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu