Bonuskanava

Bonush

Ajattelin vain kysyä että olisko jollaki tietoa milloin ja mitä tuolta bonuskanavalta näkyy? Häiritsee todella paljon kun ei tiedä mitä ja millon sieltä tulee. Minulla on MTV3- kanavapaketti joten se näkyy sillon kun sieltä jotain tulee.

6

1990

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lähettää silloin

      tällöin kaapelikortin omistaville jotakin kanavaa ilmaiseksi.Esim joulukuussa se lähetti joitakin kanavia viikon per kanava.

      • Bonush

        Niinhän se teki, mut ajattelin et oisko mistään mahdollista saada tietää etukäteen et millon sieltä näkyy mitäkin.


      • ohjelmatiedot
        Bonush kirjoitti:

        Niinhän se teki, mut ajattelin et oisko mistään mahdollista saada tietää etukäteen et millon sieltä näkyy mitäkin.

        kaapelioperaattorin sivuilta.


      • kun tiedotettavaa
        Bonush kirjoitti:

        Niinhän se teki, mut ajattelin et oisko mistään mahdollista saada tietää etukäteen et millon sieltä näkyy mitäkin.

        Eiköhän noista bonuskatseluista tiedoteta kaapelioperaattorien sivuilla jahka jotain tiedotettavaa on. Se on paha kertoa etukäteen sellaista mitä ei ole vielä päätetty.


    • digidigidigi
      • Joujounane

        Taas lupasi Bonuskanava ihan huuhaata -piti tulla kahden viikon ajan Boomerang-kanavan tarjontaa, mutta sen sijaan tuolla menee joku Discovery Investigation! Kiva kun muksu jo ootti uusia piirrettyjä. Muutenkin Bonuskanavan toiminta on tosi huteralla pohjalla, kun joskus luvattiin että "joka kuun alussa näkyy uusi kanava" parin viikon ajan, niin saattaa mennä monta päivää kuun alusta ettei näy mitään. Ja nyt näköjään eivät edes pidä enää lupauksiaan jotta mitä kanavia näyttävät.

        No ilmaiseksi ei voi kovin hyvää saada...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      259
      9648
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      163
      5399
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      155
      5045
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      60
      4712
    5. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      181
      2190
    6. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      11
      2135
    7. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      299
      1756
    8. Minkälainen auto

      Kaivatullasi on? Väri/Merkki? :)
      Ikävä
      88
      1478
    9. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      15
      1125
    10. Kuinka rakastunut olet

      Ja kehen?
      Ikävä
      41
      1073
    Aihe