APUA TOIVOAVA

SAIN TÄNÄÄN KUULLA SAIRASTAVANI SYÖPÄÄ, OLEN NIIN YKSIN, TUNTUU ETTEN SAA KUNNOLLA HENKEÄ. MINNE VOISIN SOITTAA JA PURKAA PAHAA OLOANI????
1253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ensimmäisenä tuli mieleen palveleva puhelin: Ev.lut.seurakunnat, klo. 18-01. Nro:
010190071.
Syöpäyhteys, Syöpäsäätiö: Klo 10-14.
Nro: 0800 19414.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AIRA kirjoitti:

SAIN TÄNÄÄN KUULLA SAIRASTAVANI SYÖPÄÄ, OLEN NIIN YKSIN, TUNTUU ETTEN SAA KUNNOLLA HENKEÄ. MINNE VOISIN SOITTAA JA PURKAA PAHAA OLOANI????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu