tämä ei ole vitsi, mutta olen 32 vee kundi jolla ei ole ikinä kasvanut edes kunnolla parta. Olen dokannut 22v iästä asti aika säännöllisesti mikä tarkoittaa viikolla parit kännit ja viikonloput yhtäsoittoa. Lomat ja pyhät mennyt kännissä enemmän tai vähemmän. Tuli juotua itämeren verran elikkä tappiin asti. Olen ollut juomatta 1,4v ja musta on tullut karvainen. Siis partaa saa ajaa aamuin illoin ja munakarvoja on niin paljon ettei vehje näy. Karvoja lisäksi rinnoissa ja selässä?? Pää oli ennen pallon muotoinen nyt kuin kirveellä veistetty.
Mitä mulle tapahtuu??
Mitä mulle tapahtuu??
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei tuolla voi oikein mitään tekemistä viinan kanssa. Ihan normaalia vanhenemista.
Ei minunkaan otsikointini ole mikään vitsi. Selvänä tunnet itseni rumaksi ja tyhmäksi.
kauniiksi ja halutuksi, siksihän sitä juodaan.
alkoholi vähentää testosteronin tuotantoa joten nyt lopetettuasi olet saanut testotasoja enemmän koholleen -> karvankasvu
Viinan kittaamisella vääristynyt hormonitasapaino palautui. Olit kymmenisen vuotta tyttöpoika.
Kuulostaa huolestuttavalta. Jos siinä noin käy, niin enpä taida tosiaan dokaamista lopettaa. Ei nimittäin toi parta oikein mun imagoon sovi. Munakarvaa on kyllä reilusti, saispa jonkun muijan harventamaan kun itse se on niin hiton vaikeeta.
heitä sinne alapäähäs Veetiä mutta älä anna vaikuttaa liian kauaa ettei käy kuin entiselle miehelle - paikat paloi ja viikon sai kävellä jalat erillään.
Mutta operaatio Veetillä on siis helppo yksinkin suorittaa. Lätkit sinne vaan sillä lastalla kuin muurari laastia niin hyvä tulee :-))
En tajunnu... Siis mitä v*tun veetiä?
Olen ollut kokonaan juomatta (ja tupakoimatta) pian kuukauden verran. Parrankasvuni ei ole koskaan ollut kovin vauhdikasta, mutta näppituntumalta sanoisin että sänki tuntuu kasvavan nyt nopeammin kuin ennen, kun olin viikonloppuisin ja lomilla käytännössä täysi juoppo.
on varmaan alkanu dokaamaan vasta myöhemmällä iällä, kun on parta jo ehtinyt kasvaa? Kyllähän nuita parrattomia densojakin näkee, ne on varmaan alottanu jo murrosiässä dokaamisen.
Joko sulle kerkes kasvaan rinnat. Kaljan lipittelu saa ne kasvamaan.
Onneksi olet lopettanut ajoissa niin että kivekset ei ole vielä surkastuneet, vaikka kerrotkin, ettei värkit karvojen seasta näy. Mieshormonit aiheuttaa karvankasvua ja voi pään kulmikkuuskin olla miehistymistä, ainakin jos leukapielet jämäköiryneet.
Alkoholi naisistaa miehiä ja miehistää naisia.