Out of range!! windows XP 2 näyttöö kiinni..

Out of range.... 2 näyttöö koneeessa ja yritän kattoo leffaa jotkut toimii ja jotkut antaa tossa kakkos näytössä out of range! ruutu mustana eli näyttö antaa sen txtin..

1 näytössä pitänyt normaali ikkuna kuvaa leffasta ja 2 näytöllä ajanut sitä fullina.

että missähän vika...?
0154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


ei niin guru kirjoitti:

Out of range.... 2 näyttöö koneeessa ja yritän kattoo leffaa jotkut toimii ja jotkut antaa tossa kakkos näytössä out of range! ruutu mustana eli näyttö antaa sen txtin..

1 näytössä pitänyt normaali ikkuna kuvaa leffasta ja 2 näytöllä ajanut sitä fullina.

että missähän vika...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu