http://arikahara.blogit.kauppalehti.fi/ eikä ihme, sillä tässäkin blogissa(huom. BLOGISSA)on paljon hyvää luettavaa.
KÄDE kuuluu
noihin paljon luettuihin
7126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Joka pakinassa- hyljejuttua lukuunottamatta- perussuomalaiset esillä.
Jokin kumma veto vaan vetää kädeä perussuomalaisiin.
Munaton mieshän tuo on, vai mikä se on.
Käde on onneton lihava mies.
Vaimokin aikoinaan lähti hoikan ravimiehen mukaan ja jätti Käde-paralle velat ja lapset.
Tytär lähti peruskoulun jälkeen arabi-pakolaismiehen kanssa asumaan ja on nähty huntu päässä.
ymmärtämätön? Miten ajattelet käden tuntevan vetoa erussuomalaisiin, kun mies kirjoittaa kuten kirjoittaa? Vai onko tuo tyypillinen käänteinen perussuomalainen tulkinta kritiikistä joka pohjaa perussuomalaisten omaan kyvyttömyyteen, ja osaamattomuuteen.
ps. noista kirjoituksista äkkiä laskettuna vain n. 18% käsitteli persuja tai soinia.
tietää mistä puhut! KÄDE on kaikkea muuta kuin lihava, ja tuo muukin stooris on pelkkää sumua. juurintuollaisia onnettomia mistään tietämättömiä, ovat pienet persut .
Käde päivystää yötä päivää meidän palstalla.
Ei taida kokkarit digata persaukista työmiestä.
blogi kirjoittajien top 50.n listassa aina vähintään puoleessa välissä, kuten nytkin. Kun ajattelee kirjoittaja määriä, niin se on kitettävää suoritusta. Toisin sanoen lukijoita ja siten myös sanoman vastaanottajia, on.
Läski cuperoosa iho kielii viinan käytostä,selluliittiä paskakunto kohta varmaan delaa.