Hirviporukat huomio!

Noin vuoden käytössä olleet kylmiön laitteet (vuosimallia 2004) myynnissä Nettimarkkina.com:issa.(Kohde-Id: 611766).
1961
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tästä ensin tutka koiralle jolla helpommin nappaa saaliin jonka voi sitten laittaa kylmään. Samfinder koiratutka 149€ mukana myös Kuopion erämessuilla. www.kainuu.com/fonella

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lihat kylmään! kirjoitti:

Noin vuoden käytössä olleet kylmiön laitteet (vuosimallia 2004) myynnissä Nettimarkkina.com:issa.(Kohde-Id: 611766).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu