WC asiasta, heh. No, kohta paukkuu! Odottakaa kateelliset : ) voi kun olisi näkemässä ilmeenne... taitaa palsta kuolla sukupuuttoon sitten..
Onpas Media hiljaa
**********
4938
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olen muuten mahtisponsori! Joten pakko uskoa tuohon aloitustekstiini. Uskokaa tekin, jookosta? Sanokaa että uskotte...
kiinni myös itse yksityistä yksityisemmän Wincapita nimisen valuuttasijoituskerhon jäseniltä.
Olihan se ABC:n takatukan televisiossa pölpöttämä juttu rikosilmoituksineen niin älyttömän mielisairasta.
Ps. palstahan on jo ihan henkitoreissaan WinCapitan ns. jäsenten esittämien puolustuspuheiden puolesta.
Eipä teillä enään niin kauheasti naatita ja naaratella-
Asiakellokkin enään hädin tuskin kuuluu.
Ai niin meidän ns. MUROJEN ilmeitähän ei tulla näkemään televisiossa.
Mutta Capitaatit itse kyllä nähdään televisiouutisissa kun oikeudenkäynnit suomen taloushistorian suurinta petosrikosta kohtaan alkavat.
Ja sanoisin jo etukäteen melko varmana arvauksena, että aika monella ex valuuttakauppiaalla on huppari päässä niissä kuvissa.
Ps. Tyhmyys ei ikinä kuole sukupuuttoon. Ikävä kyllä.
"Ps. Tyhmyys ei ikinä kuole sukupuuttoon. Ikävä kyllä." Olen kanssasi samaa mieltä : )
supersponsori..kohta paukkuu sulla kalterit..RUAHHAHHAAA