Olisi kiva jos kaikki vippailijat ilmoittelisivat kaikki turhat lainapaikat tänne, mistä ei todellakaan kannata hakea lainaa kun sitä ei tipu niin ei muutkaan niihin tekstareita tuhlaisi..
Esim omasta kokemuksestani näistä paikoista ei ainakaan lainaa tule: privateloan, creditup, otalaina, hansalaina, gsm-laina, vippipankki, novavippi, minilaina, televippi, manila, amex.
Esim omasta kokemuksestani näistä paikoista ei ainakaan lainaa tule: privateloan, creditup, otalaina, hansalaina, gsm-laina, vippipankki, novavippi, minilaina, televippi, manila, amex.
Vastaukset 22
Vanhimmat
asiasi jo kaikkiin noihin paikkoihin. ja vielä lisää pitäisi löytyä, HAAAHAAAAAAHAHAHAAAAA
Idealainasta, pikatilistä, eikä fastloanista, huijaripaikkoja.
kukaan ei ole sieltä saanut kahta lainaa enempää
kukaan ei ole saanut sieltä yhtään lainaa.
mainostamis-tyyppi oikein on kun aina hokee, että joku mainostaa? Ymmärtääkseni tämä sivusto koskee pikavippejä mistä täällä myös keskustellaan...Ja easylainasta todella olen itsekin saanut sen pari lainaa, mutta enempää ei ole tullut.
mitään saa, tällä palstalla on tarkoitus keskustella. Jos haluat mainostaa, niin yritä edes keksiä jotain uutta. "ei sieltä saa kuin kahdesti", HaaaHaaahaahahaa.
Eikö Amexiltakaan tipu? Mielestäni pitäisi irrota? Mielestäni tuossa on muutamia paikkoja joista ihmiset ovat saaneet ainakin viimeisen 6kk sisällä.
Pistin viimeksi palautetta juuri tästä Lainavertailulle heidän pikavippilistaan liittyen http://lainavertailu.blogspot.com ja ylläpitäjä poisti listasta muutamia mainitsemiani epämääräisiä puljuja, jotka eivät oikeasti myönnä lainaa. Olisi hyvä että saataisiin tuollaiset paikat pois kaikista pikavippi-listoista.
joo näistä paikosta ainut mistä olen IKINÄ saanut lainaa on easylaina ja sieltäkin muistaakseni 2 kertaa. sen jälkeen hylättyä pukkaa vaikka tasan tarkkaan maksoin ajallaan takaisin.
tunkee mainostamaan easylainaa, vaikkei sieltä kukaan saa koskaan edes kertaa. Oikea puffarien kuningas.
yhe kerran easylainasta, mut se meni perintää ni en oo kyl sen jälkee saanu mitään. Enkä enää ees kokeile mitä noita juttuja oon lukenu.
ehkä yhdelle kymmenestä myöntävät nämä:famos, easy, twinno, idea, otalainaa ja plaa plaa... Mutta muuten tekstari rahoja keräävät. Tuotto kuitenkin noin puolet niistä.
voin olla mainostaja jos haukun kyseisiä paikkoja, aivot käteen.
mainosta saaneesi kahdesti vaikket ole saanut koskaan, et vippiä etkä mitään muutakaan...
poika joka on varmaan 13v. onneksi olkoon eikö ole edes omaa liittymää millä noita vitun vippejä ottaa. käy pyytään isiltä pikku pikavippi.
nimittäin creditupista sitten loppuu.
kotiis siitä mainostamasta. Sanoisit suoraan että kaikkien pitää syytää sinne kaksi kertaa tekstarirahaa
easycredit.
sieltä kyllä on lainaa tullut, että ihan ok paikka on. Tarkoitus olisi ilmoitella ne ihan OIKEASTI turhat paikat mistä ei saa vaikka tiedot kunnossa.
ei sieltä mitään saa, oikeesti
ja sitten lukittuu asiakastiedot ilman mitään syytä. Ilmoitetaan että ei johdu viivästyksestä tai luottohäiriömerkinnästä.
Ja lukituksen syytä ei kuulemma tiedä asiakaspalvelukaan.
Kaikki firmat joissa on sivupuljuja, jos pääpuljusta lainaat et muista sivupuljuista vippiä saa esim. risicumilla ja credit24:lla ja reissuluotolla on sivupuljuja pilvin pimein.
Ainakin minulle