Eilen Prisman kassajonossa alkoi yhtäkkiä levitä hirveä pierunhaju. Rikkivetykin on leikkiä sen rinnalla. Jonon kärjestä lähti oikein kosmeettisesti ympäri maalattu ja hajustettu n. 35 vuotias hieno nainen. "unohtui jotain".
Yksi vanhahko herrasmies totesi että ei unohtunut, kyllä se tähän jäi vielä leijumaan. Lady meni helmat viipottaen hyllyjen väliin punaisena kuin puolukka. Mahtoikohan pikkuhousunsuojakin pettää kun tuli niin väkevä päästö.
Ja ihan varoittamatta. Kyllä tuollaisen hajun pitäisi päästää jo kunnon päräyskin varoitukseksi ympäristölle.
Lady salapierijä
11
1727
Vastaukset
- kiehtova ja intresantti
tilannekuvaus, miten olisimmekaan voineet elää ilman tätä sofistikoitua observointianne. Kiitos tästä Teille, paroni von Tuhaus tuhannesti.
- kanssanne.
Tämä oli älykkäin viestiketjun avaus sitten noiden Fouganthine ja Petu juttujen jälkeen. Näin oikein silmissäni tuon punehtuneen floskapommin turhautumisen kun dödö petti.
- nythän
on niin montaa mahatautiaki liikkeellä,että kyllä se lemuamaan pistää yhtäkkiä.
- Von Pumppa
hauskempaa kuin päästää valtava tuhnu kaupassa ja katsella närkästyneenä ympärilleen, että keneltäs se pääsi. ;D
- ehdottomasti =D
Näitä lisää
- hyviä uutisia!
Vaan kuinka suhtautuu Eu? Moinen uutinen saattaa saada aikaan pierukiintiön Suomeen ja kuinkas sitte peppureikä laitetaan. Jokatapauksessa loistavaa huumoria! Päivä pelastettu!
- minulla
Hymyilee..
Siellä kuvattiin piilokameraan matskua.
muistithan hymyillä... - miki
Pierussa on haju kuuroja varten! Miten ne muuten vois tietää että joku pieraisi!
- Ihastunut ja naurava
Tällä tavalla kun kirjoittaa, on työ taattu ja kirjoittajan ihailukin ihan uskomatonta paikkakunnalla. Ettei muka täällä saa kiitosta?
Nyt on Amerikoista maahantuotu sellaisia pierupusseja, jotka voi kiinnittää vaipan alle varovasti. Laitetaan moottorin tyhjennysluukulle ja naru vaan tiukkaan. Peräpukamat helpottavat kiinnitystä.
Ihan voisin suositella, mutta en pahakseni pistä, jos joku päräyttää ilmankin. Loppuisivat pussit Talousmarkasta kesken, sillä ihminen laskee terveenä ollessaan kaasua noin kaksikymmentä kertaa. Hyvä onkin, sillä vain vappuna lennätetään kaasupalloja.
On sukuja, joissa pieru ei haise. - lisäkokemuksia
Ihastunut ja naurava kirjoitti:
Tällä tavalla kun kirjoittaa, on työ taattu ja kirjoittajan ihailukin ihan uskomatonta paikkakunnalla. Ettei muka täällä saa kiitosta?
Nyt on Amerikoista maahantuotu sellaisia pierupusseja, jotka voi kiinnittää vaipan alle varovasti. Laitetaan moottorin tyhjennysluukulle ja naru vaan tiukkaan. Peräpukamat helpottavat kiinnitystä.
Ihan voisin suositella, mutta en pahakseni pistä, jos joku päräyttää ilmankin. Loppuisivat pussit Talousmarkasta kesken, sillä ihminen laskee terveenä ollessaan kaasua noin kaksikymmentä kertaa. Hyvä onkin, sillä vain vappuna lennätetään kaasupalloja.
On sukuja, joissa pieru ei haise.hienoista laadyistä? Mulla tuli kaupungilla kerran vastaan jakkupuku laady, joka veti perässään n.1,5 metristä vessapaperinsoiroo hameen takalistossa. Frouva veteli korkkareillaan ylpeesti pitkin kävelykatuu nenä pystyssä perää keikutellen ja oli siinä naurussa pitelemistä. Toinen tapaus oli kerran kun toinen hienostolaady oli tällänny ittensä komiaa kuntoo, mut oli unohtanu paplarin takaraivoon kampauksessaan. Mut kyllä toi alottajan tuhnu vie voiton näiltä mun kokemuksilta.
- että minultakin pääsi
lisäkokemuksia kirjoitti:
hienoista laadyistä? Mulla tuli kaupungilla kerran vastaan jakkupuku laady, joka veti perässään n.1,5 metristä vessapaperinsoiroo hameen takalistossa. Frouva veteli korkkareillaan ylpeesti pitkin kävelykatuu nenä pystyssä perää keikutellen ja oli siinä naurussa pitelemistä. Toinen tapaus oli kerran kun toinen hienostolaady oli tällänny ittensä komiaa kuntoo, mut oli unohtanu paplarin takaraivoon kampauksessaan. Mut kyllä toi alottajan tuhnu vie voiton näiltä mun kokemuksilta.
elokuvissa oikein pahanhajuinen tuhnu. Oli siellä pimeässä kiva hymyillä itsekseen kun porukka oikein pyöritti päätään ja ihmetteli kuka leijunnan heitti. Mutta se itseään vihaa joka pumppaansa pidättelee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874088Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242911No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452310- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822- 11760
Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124756