HOTTIS kundi!

söpö tyttönen

Aijai mikä namupala kundi ajelee arkipäivisn noin klo 15,00 Mechelininkadulla sellaisella sporttisella Seat Leonilla, ruskea, varmasti turbomoottorilla varustettu tehopakkaus.
Etusumuvalot palaa tyylikkäästi etuparkkien kanssa ja basso soi upeasti.

Suorastaan kos... kun näen sen miehekkään söpöliinin. Varmasti sellaisella kundilla riittää naisia.

10

492

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mulla...

      palaa takasumuvalot ei etu-....sorry

    • on kireet housut ja..

      liian lyhyt takki missä jotain karvaröyhelöitä sun muuta, kyllä se on ihan miesten parissa se kaveri niin kuin muutkin vastaavanlaisilla autolla ajelijat..

    • ..Auto-Hintero

      Olen ratsastanut monesti ko. Leonin kyydissä ja kumi on liukunut ku ollaan lääpitty vaihdekeppiä ja hipelöity tuhkaluukkua sumarit kirkkaasti kuutamoa kohti loistaen. Pömps pöpms ;)

      • kananmunankatkuiset..

        ..tuoksut tuoksunu tai haissu..

        Näit antsan juttuja mutta näihin jopa uskon.


    • punasella ??

      Kattelisit tyttöjä vaan......

    • Mestaaja1

      Onko The Rat tullut tosiaan kaapista ulos??

    • kyllä taas

      säälittää tämä nykyajan velliperseläköpöksysukupolvi. Ei saatana saada edes naista, niin tullaan tänne nohevana kirjoittamaan muka naisena, että saadaan kavereille esittää että tsiikatkaas, joku mimmi on nähny muta ja nyt se täällä kertoo... Just joo, kaikki näkee että kirjoittaja on se 18- vuotias finninaamainen Teini-Tuuning-Tero, joka ei ole elävää pillua nähnytkään. Paitsi pikkupoikana saunassa äitinsä.

    • Superkuski 4000

      että sumareita ei kuulu käyttää jos ei ole sumua. Vai onko siellä mechelininkadulla aina sumua? Vaikka luulen että Leon kuskin päässä taitaa olla sitä sumua.

    • ....

      Omakehu lemuaa!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      162
      12387
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      152
      5436
    3. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      45
      4640
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      139
      3659
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      39
      2758
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1926
    7. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      107
      1656
    8. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      364
      1617
    9. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      102
      1516
    10. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      136
      1461
    Aihe