kun ulkopuolinen luki sp:n? Tunnetko hänet? Jos vihaat minua, en voi mitään, en pysty kannattelemaan enää Sinun egoasi. En usko, että ne viestit olisivat olleet mulle, kun olet kieltänyt yhteydenpidon, tarkoitit kai ne jollekin muulle, eikö niin, se oli erehdystä??? Mutta mitä olen tehnyt Sinulle, kun niin vihaat minua ja näet minut niin huonossa valossa? Olisin toivonut Sinulle vain pelkkää hyvää. Miksi mennä toisen seuraan, jos olisi ollut asiaa? "Mielikuvitusystävälle"
Vastaukset 4
- kbhm
...tää mulle? Jep, mulla jäi sähköposti auki ja pahaa tahtova on tainnut sekoittaa pakkaa. Pliis, kirjoita mulle!
- toivot sitä, kun
viestisi oli, ei enää viestejä?
- kauan sitten, kun
kaikenlaisia juttuja on näkynyt ja koeteltu kaikenlaisilla asioilla, jopa outo puh.n:okin. Mietin vain, miksi kaikki ne jutut, mitä niistä pitäis ajatella, jos Sulla olisi asiaa, niin miksi et sitten ota yhteyttä, kun vain Sulle olen ne lähettänyt ne os., mutta jos Sulla on paljon seuraa, häiritsisin vain heitä ja pilaisin Sun mahdollisuudet jatkaa elämää?! Enhän sitä toki tahdo Sulle.
- väärinkäsitys?
kauan sitten, kun kirjoitti:
kaikenlaisia juttuja on näkynyt ja koeteltu kaikenlaisilla asioilla, jopa outo puh.n:okin. Mietin vain, miksi kaikki ne jutut, mitä niistä pitäis ajatella, jos Sulla olisi asiaa, niin miksi et sitten ota yhteyttä, kun vain Sulle olen ne lähettänyt ne os., mutta jos Sulla on paljon seuraa, häiritsisin vain heitä ja pilaisin Sun mahdollisuudet jatkaa elämää?! Enhän sitä toki tahdo Sulle.
En vihaa Sinua vaan tunteita on paljonkin J:lle.Tiedät varmaankin miksi kielsin yhteydenoton minuun?
Asiat koskivat minua, koska otan aina toisen huomioon enkä halunnut enempää satuttaa itseäni enkä toisia.Voit soittaa jos haluat, niin saadaan puhuttua asiat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1241496
Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes1051216Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1361122Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella541079- 72783
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.100766- 25746
- 34738
- 9635
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist26629